Volframa «mormiškas»

                    Ne viss ir zelts, kas spīd, un ne viss ir volframs, kam tāds uzraksts virsū. Volframa un nosacīti volframa mormiškas ir  četru veidu, un ir milzums ražotāju, kas izmanto visdažādākos materiālus, aparatūru, kvalitātes kontroli utt.
Var nopirkt pavisam normālas kvalitātes ķīniešu pulvertehnoloģijas mormišku. Var samaksāt par to, kas reāli nav. Var uzrauties uz pilnīgu mēslu pat it kā no laba materiāla un komponentiem.
рис.15Ar milzīgu izrāvienu pilnīgi atšķirīgā tehnoloģiskā un kvalitātes līmenī izceļas Finnex. Es esmu skeptisks, un mani ir grūti apčakarēt ar plikiem mārketinga saukļiem, bet šajā gadījumā mani ar spēcīgiem tehnoloģiskiem argumentiem pārliecināja, ka viņi tiešām ir līderi un tiešām nemelo par savu produktu unikālajām īpašībām. Tā ir sportistu un profesionāļu izvēle, kas patīkama arī parastā copē. Bet nu lēta nav.
avatarka_finnex_

Taču pati par sevi neviena mormiška zivi ne ķer, ne atbaida. Tāpēc, tāpat kā jebkurai citai lietai, iesaku mazāk uzticēties mārketingam, vairāk savām acīm un neatkarīgām atsauksmēm, bet pamēģināt iespēju robežās vajag visas alternatīvas.

wolfr-obl
Ne asakas!
Guntars Netenbergs 2015. gada februāra Copes Lietās
Žurnāls Copes Lietas / 30.janvāris 2015